Koltuk Yıkama

Evlerin en önemli mobilyalarını İstanbul koltuk yıkama firmaları aracılığıyla derinlemesine temizletmek mümkün. Her türde koltukların yıkanması özel cihazlar ve makineler vasıtasıyla gerçekleştiriliyor. Hakiki deri olan modellerde deriye zarar vermeden, istenilen temizlik sağlanmaktadır. Aynı zamanda diğer kumaş türleri ve suni deri olan koltukların yıkanması da bir gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.

Bilgi Al

store perde yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Evlerde ya da her hangi bir konaklama alanında koltuklar, sıklıkla tercih edilen mobilyalardan olmaktadır. Dolayısıyla devamlı olarak kullanılan koltukların kirinden ve üzerindeki lekelerden arındırılması yönünde yıkanmalıdır.

Koltukların silinmesinin yanı sıra özel makine ve ekipmanlarla yıkanması, hasarların önüne geçmektedir. Bu konuda yerinde yıkama gerçekleştiren firmalarla bağlantıya geçilmek istenmektedir. Koltuğun taşınabilirlik zorluğu ve hızlı yıkama çözümü yönünde yerinde koltuk yıkama hizmeti sağlanmaktadır. Alanında çok tecrübeli ustalar ile koltuk yerinden alınmadan pratik ve kaliteli ekipmanlarla temizliği yapılmaktadır.

Koltuk yıkama uygulamalarının tam kapsamlı olarak gerçekleştirilmesi ile özel kokulu, doğal – bitkisel şampuanlarla yerinde hizmet sağlanmaktadır. Bu çerçevede iletişime geçilen ustaların uzmanlığı ile titizlikle koltuklar yıkanmaktadır.

Bilgi Al

Çekyat Yıkama

Çekyat Yıkama; Çekyatlar pek çok alanda çoğunlukla talep edilen eşyalar arasındadır. Konforu, rahatlığı ve yataklı tasarımı ile çeşitli mekanlarda kullanımı ön planda olmaktadır. Bu yüzden yıkama işlemlerinin sık olduğu çekyat modelleri, hassaslık çerçevesinde içindeki leke birikintilerinden arındırılmaktadır. Temizlik uygulamasının çok fonksiyonel makineler ile yapılması önemlidir.

Bilgi Al

koltuk-yikama-sultangazi

Sandalye Yıkama

Sandalye çeşitleri ortak olarak evlerde, ofislerde ve farklı mekanlarda kullanılan en önemli eşyalar arasındadır. Ayrıca gün içerisinde halılar ile beraber özellikle en çok kullanılan ürünlerdir. O yüzden mutlaka hem görsel açıdan hem de insan sağlığı konusunda daima temiz kalmalıdır. Bu konuda sağladığımız profesyonel sandalye yıkama hizmet için hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz. Üst düzey teknolojiye sahip makinelerimiz, insan sağlığını koruyan özel şampuan ve deterjanlarla birleştirilmektedir. Üstelik bu konuda eğitimli kadromuz, aşamalı bir süreç dahilinde profesyonel temizlik desteği gerçekleştiriyor.

Bilgi Al

Yatak Yıkama

Normal yaşam alanlarındaki temizliklere ek olarak çekyat ve yatak temizleme faaliyetleri sunulmaktadır. Her alandaki eşyaların hijyenik koşullarda yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Yıkama hususunda çok etkili şampuanlar ve vakumlu makineler kullanılmaktadır. Bu konuda taşınmaz olan çekyatların, yatakların temizliği ideal ve nitelikli metotlarla yapılmaktadır. Evlerin, yurtların, otellerin, rezidansların, hastanelerin yataklarının ve çekyatların temizliği hususunda hizmet verilmektedir.

Bilgi Al

Halı Yıkama

Halı yıkama işlemleri günümüz şartlarında evlerde ya da kapı önlerinde çok fazla yapılamamaktadır. Daha profesyonel bir halı temizliği için halı yıkamacı firmalarından mutlaka profesyonel destek almak gerekmektedir.

Evlerin en çok kirlenen en çok kullanılan eşyaları halılardır. Çocuklu evlerde halılar çok daha sık kirlenmektedir. Halıların üzerine bir evde hemen hemen her şey dökülebilir ve bazı lekelerin çıkması gerçekten zordur. Bazı halıların temizliği daha zordur ve ayrıca bir önem gerektirir. İpli halılar bu halı tiplerine örnektir. İpli halıların bozulmaması için temizlik sırasında çok dikkatli olunmalıdır. Yine özel iplikler dizayn edilen antika halılar da son derece titizlikle temizlenmelidir. Bunu en iyi halı yıkamacı firmalar yapmaktadır.

Bilgi Al

koltuk-yikama-basaksehir

Perde Yıkama

Perdeler evin aynası olan en önemli dekor parçalarıdır. Temizliğine verilen önem de bir o kadar büyüktür. Ev temizliğinin en zor yanlarından biri koltuk ve perde yıkama olmaktadır. Dolayısıyla kadınların yardımına koltuk ve perde yıkamacı yetişmektedir. perde temizleme için hizmet verilen ilçeler arasında Ataşehir, Sancaktepe, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy ve Kartal gibi ilçeler bulunmaktadır.

Bilgi Al