İstanbul Koltuk Yıkama

Evlerin en önemli mobilyalarını İstanbul koltuk yıkama firmaları aracılığıyla derinlemesine temizletmek mümkün. Her türde koltukların yıkanması özel cihazlar ve makineler vasıtasıyla gerçekleştiriliyor. Hakiki deri olan modellerde deriye zarar vermeden, istenilen temizlik sağlanmaktadır. Aynı zamanda diğer kumaş türleri ve suni deri olan koltukların yıkanması da bir gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.

İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetleri

Gelen keşif ekibi koltukların incelenmesi ve taşınmasında öncü olmaktadır. Evde ve ofislerde yerinde hizmet ile koltuklar temizlenip yıkandıktan sonra teslim edilmektedir. Son teknoloji makinelerin kullanıldığı hizmet kademelerinde talep edilen temizlik tüm yönleriyle ve derinlemesine sağlanmaktadır. Altı aylık ve birer yıllık periyotlarda koltuklarını temizleten müşteriler hizmetlerin genelinden memnun kaldığını ifade etmektedir. Ek olarak İstanbul koltuk yıkama firmaları halıların temizliği için de çalışmalarını sürdürmektedir. Temizlik esnasında kullanılan kimyasallar insan ve çevre sağlığını riske edecek bileşenleri bünyesinde barındırmamaktadır.

istanbul-koltuk-yikama

Koltuk Yıkama Ücretleri

Müşterilere sunulan İstanbul koltuk yıkama hizmetlerinin ücretleri metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Büyük ve sayısı çok olan koltuk çeşitlerinde yüzde yirmiye varan indirimler de yapılmaktadır. Her bütçeye uygun olan hizmetler koltuk yıkama fabrikasında tamamen profesyonel ve deneyimli bir kadro tarafından arz ediliyor. Fiyat teklifi almak için telefon ve internet aktif olarak kullanılabilir. Aynı zamanda Whatsapp hattı üzerinden de kurumsal koltuk yıkama ücretleri hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Yüksek Buharlı Yıkama Seçenekleri

Söz konusu hizmetlerde kullanılan makineler yüksek buhar içermektedir. Bu buharlar sayesinde koltukların üzerindeki bakteriler ve inatçı lekeler dahi tamamen çıkmaktadır. Evlerin oturma odalarında, misafir kabul salonlarında ve ofislerin lobilerinde yer verilen koltukların profesyonel temizliği aynı zamanda sağlıklı kullanım ve oturum alanları ihtiva ediyor. İşlem sırasında koltukların ve oturma gruplarının hiçbir zarar görmemesi de temin edilmektedir. Kullanılan deterjanların tamamı anti-bakteriyel özellik taşımaktadır. Bu sayede çocuklu ailelerin bir numaralı tercihi de hem güvenli hem de sağlıklı hizmet almak adına yüksek buharlı yıkama seçenekleri olmaktadır. Firmaların web sitesine giriş yapılarak daha önceki müşterilerin yorumları okunabilir ve buna göre karar verilebilir. Yine aynı şekilde hizmetlerden memnun olanlardan da yorum yaparak hizmetlere puan verebilirler.