İstanbul Koltuk Yıkama

Savaş Karaduman, Halı Sektöründeki çalışmalarına 20 yıl önce Eminönü’nde Milas, Hereke, Isparta el dokuma halılarını, diğer özel halıların satışını yaparak başladı. Satışla beraber özellikle el dokuma halıların tamiri ve bakımı konusunda çalışmalar yapan, bu alanda Türkiye’de sayılı kişilerden biridir. Zümrüt Halı Yıkama ile halı yıkama sektörüne ilk giren firmalardan biridir. Zümrüt Halı Yıkama hali hazırda Türkiye’de halı yıkama sektöründe en çok yatırım yapan en ileri teknolojiyi kullanan sayılı firmalardan biridir. Halitamirhanesi.com internet sitesini kurarak bu alanda sayılı ustalarla çalışarak değerli halıların uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır.

Zümrüt Halı Yıkama kuruluşu olarak, İstanbul Koltuk Yıkama firmasıyla da yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin yanında Perde, Stor Perde, Yatak ve Yorgan yıkama hizmetleri de vermekteyiz.

Savas Karaduman

Koltuk takımları en az yılda 1 defa profesyonel temizlikten geçmelidir. Bu durum hem sağlık açısından hem de görsellik konuda büyük öneme sahiptir. Alanında uzman ve eğitimli çalışanlarımızla koltuk yıkama hizmetini bizden güven içerisinde elde edebilirsiniz. Sağlam bir vakum gücüne sahip makinelerimiz, tüm koltuk takımları için ortak şekilde kusursuz temizlik imkanı sunmaktadır. Çok uygun fiyatlarla İstanbul koltuk yıkama adını hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Koltuklarınızın marka ve modeli ya da kumaş yapısı ne olursa olsun, en ufak bir sorun yaşanmadan yerinde temizlik desteği sağlıyoruz.

zümrüt halı yıkama