Yazılar

koltuk-yikama-ucretleri

Koltuk Yıkama Ücretleri

Koltuk takımları ve sandalyeler mutlaka periyodik olarak yılda en az 1 defa profesyonel temizlikten geçmelidir. Özellikle belli başlı bakteri ve mikroorganizmaların koltuklara nüfus etmesi, insan sağlığını büyük oranda tehlikeye atmaktadır. Gözle görmeyen bu zararlılar içinse tam donanımlı ekipman ile bir profesyonel bir anlayışla temizlik yapılması gerekir.

Ayrıca koltuklar üzerinde biriken kir, toz ve lekelerin tamamen ortadan kaldırılması için etkili temizlik yöntemleri kullanılmalıdır. Bu konuda firma olarak sizlere en uygun koltuk yıkama ücretleri üzerinden destek tanımaktan gurur duyarız. Periyodik olarak sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Ücretleri

Profesyonel bir anlayışla ele alınan koltuk yıkama hizmeti konusunda ücretler değişkenlik gösterir.

  • Koltuk takımı, kanepe, sandalye ya da diğer oturma gruplarına göre
  • Marka ve modele bağlı olarak
  • Kumaş yapısı ve kalitesi
  • Yapısal açıdan koltukların büyüklüğü

Bütün bu olanaklar baz alınmak suretiyle 100 TL’den başlayarak fiyatlarda değişkenlik yaşanır. Firma olarak sizlere sunduğumuz kusursuz temizlik hizmetine göre oldukça uygun koltuk yıkama ücretleri üzerinden destek sunmaktayız. Bulunduğunuz adrese mobil olarak tam donanımlı ekipmanlarımız ile geliyor; yerinde en iyi desteği sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Koltuk Yıkama Hizmeti

Hem fiziksel hem de görsel açıdan koltukların daima sağlıklı kalması ve hoş görünmesi için periyodik olarak temizlikten geçmesi gerekir. Antibakteriyel özelliğe sahip ve oksijen bazlı temizlik malzemelerimizle, koltuklarınızda en ufak bir sorun yaşanmadan sizlere hizmet sunmaktayız.

Çalışmalarımız hem ev hem de farklı iş yerleri için geçerlidir. Gün içerisinde ne zaman isterseniz adresinize geliyor; sizlere fazla vakit kaybetmeden kısa süre içerisinde koltuklarınızı tertemiz hale getiriyoruz. Belli başlı kriterleri baz almak suretiyle sizlere bütçenize uygun şekilde koltuk yıkama ücretleri üzerinde en iyi temizlik desteğini sunmaktayız.

Profesyonel Aşamalarla En İyi Koltuk Yıkama Hizmeti

Fiyat olarak çok uygun bütçelerle halinde sunduğumuz koltuk yıkama hizmetini, yüksek teknolojiye sahip makinelerle ele almaktayız. Şampuan ve deterjan çeşitlerini püskürterek koltukların her kısmını temizleyen ekipmanlarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda sağlam vakum gücüne sahip makinelerimiz de tüm köpükleri tamamen arındırmaktadır. En önemli kısım olan fırçalama noktasında ise özel malzemelerimiz, koltuklarda en ufak bir sorun yaşanmadan çalışma gerçekleştirmemize olanak sunmaktadır.

Müşteri Temsilcisi