Koltuk Yıkama

Koltuk  Yıkama, Evler başta olmak üzere birçok farklı mekanda halı ile koltuk takımları en çok kullanılan eşya çeşitleridir. Bu yüzden ortalama yılda en az 1 kez profesyonel temizlikten geçmesi gerekmektedir. Ayrıca kafe ve restoran gibi mekanlar içerisindeki koltuk ile sandalye çeşitlerinin de mutlaka profesyonel olarak temizlik işlemine alınması gerekir.

Müşteri açısından koltuk yıkama görsel olarak daha güven verici ve temiz bir etki yaratırken; aynı zamanda sağlık konusunda da ayrı bir güven hissettirilebilir. O yüzden hem evler hem de işyerleri adına farklı koltuk takımları marka ve modeline, kumaşının cinsine bağlı olarak profesyonel temizlikle ele alınmalıdır. Bu konuda sunduğumuz profesyonel İstanbul koltuk yıkama hizmeti için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

koltuk-yikama-hizmeti

Koltuk Yıkama Hizmetinin Aşamaları

Koltuklar özellikle kumaş yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterir ve oldukça hassas yapılıdırlar. Bu yüzden mutlaka doğru ekip ve ekipman ile çalışmalar gerçekleştirilmelidir. Kumaş üzerinde en ufak bir sorun yaşanmadan temizlik baştan sona tamamlanmalı; süreç profesyonel bir anlayışla sona ermelidir. Bu konuda koltuk yıkama adına belli başlı bazı aşamalar gerçekleştirilir.

  •  Öncelikle koltuk üzerindeki toz ve kirler alınır. Böylece daha sonra detaylı şekilde yapılacak temizlik noktasında çamur oluşmaz.
  •  Ardından koltuklar için özel kullanılan şampuan çeşitleri ile detaylı ve köpüklü temizlik gerçekleştirilir. Bu konuda köşe bucak koltukların her kısmı temizliğe dahil edilmektedir.
  •  Bol köpüklü temizliğin sona ermesinin ardından buharlı sistem makine çeşitleri ile kurutma işlemi gerçekleştirilir. Böylece uzun süre temiz ve steril koltuk takımları elde edilir.

Bu konuda İstanbul koltuk yıkama profesyonel bir anlayışla ele alınarak gerçekleştirilir.

Yurt ve Otel Gibi Alanlar İçin Özel Koltuk Temizlik Hizmeti

Özellikle yurt ve oteller temizlik konusunda büyük öneme sahiptir. Yurtlar öğrencilerin yaşamlarını sürdürdüğü alanlar olduğundan dolayı, mutlaka hijyenik ve sağlıklı bir alan oluşturulmalıdır. Bu konuda koltuk ve sandalye çeşitlerinin steril kalması, öğrencilerin huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerine fırsat vermektedir. Aynı durum oteller için de geçerlidir.

Özellikle müşteri gözünde daha saygın ve güvenilir ilk yaratabilmek adına, koltuk yıkama hizmeti profesyonel bir anlayışla ele alınması gerekir. Böylece ilk günkü gibi tamamen temiz görünen ve sağlıklı olan koltuk ve sandalyeler, daha memnun müşteri potansiyelinin oluşturulmasına olanak tanır. Profesyonel bir anlayışla sürdürdüğümüz İstanbul koltuk yıkama hizmeti konusunda, ne zaman isterseniz bizden destek alabilirsiniz.

koltuk-temizleme-2

Sağlık Açısından Koltuk Yıkama Hizmetinin Alınması

Özellikle sağlık konusunda profesyonel bir hizmet anlayış içerisinde koltuk yıkama desteği elde etmek büyük öneme sahiptir. Genelde koltukların üzerinde gözle görülmeyen bazı bakteri ve mikroorganizmalar bulunmaktadır. Zaman içerisinde çoğalan bu zararlılar, insan sağlığını büyük oranda tehdit eder.

Ancak bireysel olarak amatör şekilde yapılan koltuk takımı temizliği, bu canlıların yok olmasında etkili olmaz. Tamamen detaylı, planlı ve aşamalı şekilde profesyonel temizlik gerçekleştirilmelidir. Firma olarak sizlere İstanbul koltuk yıkama hizmeti adına yaşam alanlarınızda tamamen sağlıklı bir ortam yaratmaktayız. Eşyalarınız üzerindeki bütün zararlı canlılar tamamen ortadan kaldırılır.

Periyodik Koltuk Temizleme Hizmeti

Koltuk takımları en az yılda 1 defa profesyonel temizlikten geçmelidir. Bu durum hem sağlık açısından hem de görsellik konuda büyük öneme sahiptir. Alanında uzman ve eğitimli çalışanlarımızla koltuk yıkama hizmetini bizden güven içerisinde elde edebilirsiniz. Sağlam bir vakum gücüne sahip makinelerimiz, tüm koltuk takımları için ortak şekilde kusursuz temizlik imkanı sunmaktadır. Çok uygun fiyatlarla İstanbul koltuk yıkama adını hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Koltuklarınızın marka ve modeli ya da kumaş yapısı ne olursa olsun, en ufak bir sorun yaşanmadan yerinde temizlik desteği sağlıyoruz.