Perde Yıkama

Perdeler evin aynası olan en önemli dekor parçalarıdır. Temizliğine verilen önem de bir o kadar büyüktür. Ev temizliğinin en zor yanlarından biri koltuk ve perde yıkama olmaktadır. Dolayısıyla kadınların yardımına koltuk ve perde yıkamacı yetişmektedir. perde temizleme için hizmet verilen ilçeler arasında Ataşehir, Sancaktepe, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy ve Kartal gibi ilçeler bulunmaktadır.

Hem koltuk hem de perde yıkama hizmeti verilmekte ve temizleme işleminde oldukça titiz davranılmaktadır. Böylece temizliğin en zor kısmında koltuk ve perde yıkamacı sayesinde temizlik süreleri oldukça kısalmaktadır.

Store Perde Yıkama Hizmeti Nedir?

Koltukların ve perdelerin temizlenmesinde ortamın da büyük önemi vardır. Birçok kadın ev temizliği yaparken perdeleri ve koltukları ayda en az iki defa temizlemektedir. Bu temizlik esnasında zaman kaybetmekte ve özellikle perdelerde oluşan is lekelerini çıkarmakta oldukça zorlanmaktadır. Ayrıca mutfak perdelerinde oluşan yağ ve yemek lekeleri de çıkmayan inatçı lekeler arasındadır. perde yıkama hizmeti sadece evler için gerekli olan hizmetlerden değildir. Birçok iş yeri, ofis ve çeşitli kafe, restoran gibi yerlerde de store perde temizleme işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

store perde yıkama

Perde temizleme işlemi kısaca perdelerde oluşan lekelerin, renk solmalarının ve çeşitli kirlerin çıkarılması ve perdenin arındırılması işlemine verilen addır. Bu hizmet sayesinde perde temizleme oldukça kolay hale gelmekte ve temizliğin büyük bir bölümü tamamlanmaktadır.

Perde Yıkama Hizmetinin Avantajları

Ev hanımlarının en çok yakındığı şey perdelerin temizlenmesi olmaktadır. Bu durumda kadınların imdadına perde yıkamacı yetişmektedir. perde yıkamacı olarak perdeler yıkanırken büyük bir hassasiyet gösterilmektedir. Perdelerin ilk günkü gibi parlatılması, lekelerinden arındırılması ve müşteri memnuniyeti en önemli unsurlar olmaktadır. perde yıkama ve koltuk yıkama ev temizliğinin neredeyse yarısını oluşturmaktadır. En çok zaman alan işlemler de bunlar olmaktadır.

Dolayısıyla en büyük yardıma burada ihtiyaç duyulmaktadır. Perdelerin yıkanmaya verilmesi kadınlar için zaman kazancı demektir. Ayrıca profesyonel bir yıkama evdeki yıkama şekillerinden çok daha farklı ve etkili sonuçlar yaratmakta, böylelikle perdeler eskisinden çok daha canlı durmaktadır. Böylece yapılan temizlik evin ferah görünmesini sağlamakta ve eve canlılık katmaktadır.