Sandalye Yıkama

Sandalye çeşitleri ortak olarak evlerde, ofislerde ve farklı mekanlarda kullanılan en önemli eşyalar arasındadır. Ayrıca gün içerisinde halılar ile beraber özellikle en çok kullanılan ürünlerdir. O yüzden mutlaka hem görsel açıdan hem de insan sağlığı konusunda daima temiz kalmalıdır. Bu konuda sağladığımız profesyonel sandalye yıkama hizmet için hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz. Üst düzey teknolojiye sahip makinelerimiz, insan sağlığını koruyan özel şampuan ve deterjanlarla birleştirilmektedir. Üstelik bu konuda eğitimli kadromuz, aşamalı bir süreç dahilinde profesyonel temizlik desteği gerçekleştiriyor.

Farklı Mekanlar İçin Sandalye Yıkama Hizmeti

Gün içerisinde yoğun olarak farklı mekanlar adına değişik sandalye çeşitleri değerlendirilmektedir. Her mekanda için ele alınan temizlik hizmeti de buna göre değişkenlik gösterir. Nitekim farklı mekanlardaki eşyalar sandalye, koltuk takımları ve berjer olmak üzere birçok değişik eşya üzerinden değişebilmektedir.

  • AVM
  • Restoran
  • Kafe
  • Oteller
  • Yurtlar
  • Sinema salonları
  • Toplantı salonları
  • Düğün
  • Tiyatro

Bu gibi daha birçok farklı alan için farklı modellere sahip olan sandalyeler profesyonel bir anlayışla temizlikten geçmektedir. Çok uygun fiyatlarla sunduğumuz sandalye yıkama hizmeti için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Bulunduğunuz adrese mobil olarak kısa süre içerisinde ulaşıyor; tam donanımlı ekipmanlarımız ile destek sağlıyoruz.

sandalye-yikama-hizmeti

Evdeki Sandalyeler İçin Özel Yıkama Desteği

Evlerdeki eşyalar açısından halılardan sonra en çok kirlenenler koltuk takımları ve sandalyelerdir. Yılda ortalama 1 kez temizliğinin yapılması büyük öneme sahiptir. Özellikle yaşam alanları insanların en savunmasız olduğu yerlerdir. Bu yüzden gözle görünmeyen bakteri ve mikroorganizmalar insan sağlığını büyük oranda tehdit etmektedir. Üstelik evlerde çocuklar ve yaşlı insanlar var ise onları çok daha büyük risk altına girer. Antibakteriyel ve oksijen bazlı temizlik malzemeleri ile çalışma gerçekleştirilmelidir. Kusursuz bir hizmet anlayışı ile aldığımız sandalye yıkama konusunda, sizlere tamamen sağlıklı, steril ve hijyenik bir yaşam alanı sunmaktan gurur duyarız.

Her Türlü Sandalye ve Koltuk Takımı İçin Özel Temizlik

Günümüzde farklı marka ve model ile kumaş yapısına bağlı olarak değişik sandalyeler bulunmaktadır. Aynı durum koltuk takımları için de geçerlidir. Bu konuda hassas eşyalarınızda en ufak bir sorun yaşanmadan temizlik gerçekleştirerek; sizlere güzel bir görünüm kazanmış sağlıklı eşyalar sunuyoruz.