Yatak Yıkama

Normal yaşam alanlarındaki temizliklere ek olarak çekyat ve yatak temizleme faaliyetleri sunulmaktadır. Her alandaki eşyaların hijyenik koşullarda yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Yıkama hususunda çok etkili şampuanlar ve vakumlu makineler kullanılmaktadır. Bu konuda taşınmaz olan çekyatların, yatakların temizliği ideal ve nitelikli metotlarla yapılmaktadır. Evlerin, yurtların, otellerin, rezidansların, hastanelerin yataklarının ve çekyatların temizliği hususunda hizmet verilmektedir.

Açılıp kapanabilir özellikli çekyatların üzerinde, sık kullanımlarından dolayı milyonlarca bakteri dokumasında oluşabilmektedir. Bunun için yılda ya da en az 6 ayda bir çekyatların temizliği şart olmaktadır. Bunun için profesyonel hizmet sunan alanlarla irtibata geçilmektedir.

Her Alanda Titizlikle Yatak & Çekyat Yıkama Hizmeti

Birbirinden farklı mekanların ve yaşam alanlarında yer alan yatak ve çekyatların hızlı ve pratik olarak yıkanması için hizmet verilmektedir. Her alanda ve her koşulda titizlikle yatak yıkama faaliyeti ileri teknolojik makinelerle yapılmaktadır. Hijyen koşullarını içeren hastane yatakları, aktif olarak doğal şampuanlarla yıkanmaktadır.

Rezidans ve diğer otel, yurt gibi konaklama alanlarının da yataklar, dikkatle temizlenmektedir. Aynı zamanda evlerde yer alan her yatak ve çekyatın temizlik uygulamasında güvenilir şartlarda hizmet sunulmaktadır. En iyi yıkama ekipleri, belirtilen adreslere kısa zamanda ulaşarak, kirlerden ve lekelerden çekyatlar arındırılmaktadır.

yatak-temizleme

Kalite Çerçevesinde Çekyat Yıkama Uygulamaları

Ev yaşamını ve diğer konaklama alanlarında rahatsızlık verilmeksizin çekyatın, yatağın temizliğine adapte olunarak hizmet sunulmaktadır. Kalite çerçevesinde yıkama uygulamaları; özenli ekipler ile hem yataklar için, hem de çekyatlar için sağlanmaktadır. Talep edilen günler çerçevesinde yerinde çekyat yıkama hizmeti güler yüzlülükle sağlanmaktadır.

Çekyatın dokuma kumaşına zarar vermemeye dikkat eden ekiplerle, profesyonel yıkama sağlanmaktadır. Çok özellikli yıkama makinelerinin kullanımları ile birlikte çekyatların yüzeyindeki her türden leke çıkartılmaktadır. Bu konuda hem pratik, hem de kaliteli yıkama hizmeti sağlanmaktadır.

En Cazip Fiyatlarla Yatak Yıkama İşlemleri

Birbirinden özellikli kumaşlara sahip çekyatlar, itinayla yıkanmakta ve kirlerinden hızla arındırılmaktadır. Kısa zamanda gerçekleştirilen yatak ve çekyat yıkama hizmet alanları, her mekan ve yaşam noktası için ekonomik fiyatlarla işlemlerini yapmaktadır.

Derinlemesine ve incelikli olarak çekyatların, yatakların üzerinde oluşan kirlerin temizliği sağlanmaktadır. 7/24 müşteri memnuniyeti kapsamında çekyat ve yatak temizliği hizmeti sunulmaktadır.