Yerinde Koltuk Yıkama

Evlerde ya da her hangi bir konaklama alanında koltuklar, sıklıkla tercih edilen mobilyalardan olmaktadır. Dolayısıyla devamlı olarak kullanılan koltukların kirinden ve üzerindeki lekelerden arındırılması yönünde yıkanmalıdır.

Koltukların silinmesinin yanı sıra özel makine ve ekipmanlarla yıkanması, hasarların önüne geçmektedir. Bu konuda yerinde yıkama gerçekleştiren firmalarla bağlantıya geçilmek istenmektedir. Koltuğun taşınabilirlik zorluğu ve hızlı yıkama çözümü yönünde yerinde koltuk yıkama hizmeti sağlanmaktadır. Alanında çok tecrübeli ustalar ile koltuk yerinden alınmadan pratik ve kaliteli ekipmanlarla temizliği yapılmaktadır.

Koltuk yıkama uygulamalarının tam kapsamlı olarak gerçekleştirilmesi ile özel kokulu, doğal – bitkisel şampuanlarla yerinde hizmet sağlanmaktadır. Bu çerçevede iletişime geçilen ustaların uzmanlığı ile titizlikle koltuklar yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama Firma Seçimi Ve Ustalıkla Yapılan İşlemler

Koltuğun yüzeyine kaplanan kumaşın türü yönünde ustalıkla yerinde temizliği sağlanmaktadır. Bu konuda özen gösterilerek, yerinde koltuk yıkama firma seçimi yapılmalıdır. Tecrübeyle gerçekleştirilen koltuk yıkamaları ile kumaşları hasar görmemekle birlikte daha uzun yıllar kullanımı sağlanmaktadır.

Temizliğinde kullanılan her ekipman en nitelikli yıkamada memnuniyet sunmaktadır. Koltukların temizliğinde kimyasal maddeleri içeren şampuanlardan uzak durulmaktadır. Hizmet alanlarının, üstün vakum gücüne hakim makineleri ile yerinde özenle temizliği yapılmaktadır.

Öncelikle şampuanlanan koltuk, bir süre beklemenin ardı sıra vakumlu makineyle lekelerinden arındırılmaktadır. Bu işlemler ile koltuğun önü, içi ve arka kısmı hiçbir şekilde atlanmadan yıkanması sağlanmaktadır. Son derece hijyenik bir şekilde koltukların yıkama aşamaları tamamlanmaktadır.

yerinde-koltuk-yikama

Kaliteli Personelle Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Büyük ve küçük boylardaki koltukların her biri kaliteli personelle yerinde kısa zamanda yıkanmaktadır. Yerinde yıkama işlemleri; talep eden kişilerin en uygun olduğu saatlerde yapılmaktadır. Güvenilir ve güler yüzlü ekipler ile yerinde koltuk yıkama hizmeti verilmektedir.

Bu işlemler iletişim kurulan hizmet alanları çerçevesinde sık olarak yapılmaktadır. Yerinde aşındırma olmaksızın koltuk yıkama gerçekleştirilmektedir. Yerinde uygulanması istenen bu hizmet daima, en iyi personelle müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, yapılmaktadır.

Özenle evlerdeki ya da iş yerlerindeki koltuklar, hizmet alanları tarafından çok hesaplı fiyatlarla yıkanmaktadır. Ayrıca farklı mevsim koşullarında indirim gibi avantajlı yıkama hizmeti sağlanmaktadır. Koltuğunu yıkatmak isteyenlere, yerinde güler yüzlü hizmet verilmektedir.